Vítame vás v našom svete ekologickej drogérie, kde kvalita, udržateľnosť a vášeň pre čisté prostredie spájajú sily.

Ako to začalo

Práca v oblasti obchodu nám umožnila intenzívne spoznať taliansku kultúru nielen jazykom, ale aj obchodnými zvyklosťami a mentalitou. Naše začiatky siahajú do roku 2014, kedy sme po návrate z Talianska do rodnej krajiny otvorili malý bezobalový obchodík špecializovaný na sypaný čaj        a balenú ekologickú drogériu rôznych značiek. Po presťahovaní do malej obce sa obchod zameral len na bezobalové produkty talianskej drogérie, ktorú nám vtedy dodával slovenský dodávateľ.

V roku 2020 začala vznikať myšlienka dovážať si čapovanú drogériu a vykročiť vlastnou cestou, no predovšetkým zužitkovať cenné obchodné skúsenosti a znalosti talianskeho jazyka na vytvorenie niečoho výnimočného. Postupne sme sa vyvíjali a posúvali vpred a táto cesta nás inšpirovala      k stvoreniu konceptu, ktorý sa snaží spájať tie najlepšie produkty od rôznych výrobcov z Talianska a Slovenska, ktoré sú zárukou kvality.

Súčasnosť

Dnes sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť našim zákazníkom širokú škálu ekologických produktov, od drogérie až po kozmetiku, ktoré sú vyrábané    a čapované s láskou a starostlivosťou. Obchodom s nami nekupujete len produkt, ale aj príbeh, tradíciu a záväzok k udržateľnosti. Vstúpte do sveta čapovanej ekologickej drogérie, ktorá spája jedinečnú fúziu kvality a harmónie s prírodou.

Spojte sa s nami a buďte súčasťou našej misie pre čistejšiu a udržateľnejšiu budúcnosť pre všetkých!

HORE